Про нас
Ми раді що ти заглянув до Нас! Бачу що хтось зголоднів - ти за адресою! Тут тебе зустріне компанія гастрономічних експериментаторів, яка з радістю смачно нагодує тебе. Але попереджаю! Ми не готуємо автентичну тайську кухню, ми не загоняємо себе в рамки.

Трішки розповім про наш заклад. Особливістю закладу є: відкрита кухня, завжди тільки сезонне меню, приготована дбайливими руками наших кухарів локшина, і можливість зібрати своє індивідуальне блюдо.

Тож час зробити свій вибір!

У твоєму розпорядженні безліч варіантів рамена, адже ти самостійно можеш обрати бульйон, основний смак рамена і протеїн! Нагадую і про Вок, в якому ми приготуємо для тебе соковиту пекучу локшину з телятиною, в ньому ми зібрали цілу колекцію гострих перців! Якщо ти не прихильник гострого - ми не залишимо тебе без вибору: хойсін - бок-чой і ретельно обсмажений в яйці рис з овочами, і, звичайно, не забудемо про сезонний Боул! Ці позиції так само доступні в вегетаріанському виконанні! Ти завжди можеш модернізувати блюдо під свій настрій - доповнивши його позиціями з розділу "додай"

А щоб ти не голодував в період карантину або холодний зимовий ледачий день - ми створили цей сайт, щоб доставити замовлення прямо до тебе додому або в офіс.

Виходить, все що потрібно щоб зануритися в нашу атмосферу - лише вибрати страви з нашого меню і оформити замовлення! Всього 60 хвилин, і ми доставимо смачну їжу в будь-яку точку Києва.

Made on
Tilda